Wartościowe przekształcenia w mieście

Wśród wielu miejscowości w Polsce, Kraków wyróżnia się zarówno w obszarze sztuki i rozrywki, ale też na licznych innych polach. Staje się obszarem otwartym do życia. Przekształcenia, które stały się udziałem miasta w ostatnich okresach dają poczucie, że Kraków naprawdę pnie się w górę.

Pozytywne przekształcenia w Grodzie Kraka.
Co pozytywnego załatwiono w przeciągu niedawnego czasu? Wielość zmian i nowości inwestycyjnych jest ogromna. Bardzo pomogły w tym aspekcie finane EU, z których miasto chętnie czerpie. Dynamiczne akcje w obszarze uzyskiwania dofinansowania sprawiły, że gmina uzupełniła się o świeże drogi, ekologiczne pojazdy w taborze trasportu miejskiego, oraz ciekawe obiekty dla ludności.

Liczne zmiany nie są widoczne dla zwykłego Krakusa. Nie oznacza to jednak, że nie istnieją. Zwykle nie interesują nas fakty, które nie są ściśle z nami połączone. Typowemu obywatelowi Krakowa wydaje się, że w regionie niewiele się dzieje. Tymczasem miasto rozrasta się w każdym obszarze. Programy naprawcze w obszarze gospodarki odpadami, budowie i unowocześnianiu siatki kanalizacyjnej, stawianie ekranów przeciw hałasowi to jedynie niektóre zmiany, które pozwalają mieszkańcom bezpieczniej i bardziej komfortowo funkcjonować. Kraków zmienia się też w zakresie opcji kulturalnych. Potencjał Krakowa rośnie za pomocą takich inwestycji jak: centrum konferencyjne ICE lub stadion Cracovia. Te miejsca zachęcają turystów do przyjazdu.
Rozpoczynane przez radnych plany nie obejmują tylko samego środka miasta, ale również są połączone z pełnym województwem . Przeto zamiast narzekać lecz zobaczyć innowacje w jakie obrodził Kraków. Majchrowski co zrobił . Kolejne miesiące – o ile uda się zachowania szybkości innowacji – umożliwią Krakowowi stać się prawdziwą stolicą małopolski.